Duşakabin

Duşakabin uygulamaları

Firmamızın bir diğer çalışma alanı da duşakabin sistemleridir. Son dönemde banyolarımızda yepyeni bir trend olarak göze çarpan duşakabin sistemleri, şık tasarımları, temizliği, dayanıklılığıyla evlerinize ayrı bir güzellik ve değer katmaktadır. Bu güzellik ve değer katmanın en önemli aşaması ise uygulamadaki başarıdır. Kepenksan, deneyimli ekibiyle bu alanda da kusursuz işlere imza atmakta, her türlü mekâna ve zevke uygun değişik alternatifler sunmaktadır.

Banyonun durumuna göre çok değişik duşakabin sistemleri mevcuttur. Gömme küvet üstü, kapalı köşe, oval köşe oval küvet üstü vs..Kabinlerin camları da değişik desen alternatiflerine sahiptir. Tamamen şeffaf olabilen modeller olduğu gibi desenli buzlu camlarımız da mevcuttur.Kabin camları kırılıp yaralanmalara yol açmayacak malzemeden imal edilmiş olup olası kazalarda hayatınızı tehlikeye atmayacak özelliklere sahiptir.

Göz zevkinizi bozacak hiçbir ayrıntıyı ihmal etmeyen çalışma anlayışımızla sizlere satış sonrasında servis hizmeti vermekteyiz. Her türlü soru ve sorununuzda çekinmeden arayabilir, uzmanlığımızdan istifade edebilirsiniz.

Modellerimiz aşağıdaki resimlerle sınırlı değildir. Özellikle cam alternatiflerini yakından görmek için bizlere iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak ulaşabilirsiniz. Resimleri görmek için üzerine tıklayınız.